Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

First leydi gibi takılan yeni Sude

  • İlan Tarihi: 28 Şubat 2020 13:15
First leydi gibi takılan yeni Sude - Resim1

Açıklama


First leydi gibi takılan yeni Sude

First leydi gibi takılan yeni Sude

Ben 19 yaşından yeni gün alan Sude. Genç ve bakımlı bir kız olmamın yanı sıra yatakta da çok iyidir. Kimse bana bir şey öğretmedi. Ama bir erotik star gibi seks yapıyorum. Filmlerde ne görüyorsanız bende de aynı performansı göreceksiniz. Tabi bu birazda size bağlı. İşin %90 ise bende bitiyor. Anal ilişki haricinde bir çok seks pozisyonunu yapıyorum. Canım fazla acıdığında yavaş olmanızı isteye bilirim. Çok narin bir kız olmasam da bazen aleti büyük olanlar benden ister istemez gözümden yaş getirebiliyor.

İlişki sırasında asla sorun çıkamam. Çünkü paranızı peşin veriyorsunuz ve hizmeti sonuna kadar alacaksınız. Geçtiğimiz günlerde yabancı asıllı biri yanıma geldi. Birliktelik sonrası bana ‘ hayatımda yaptığım en iyi seks” dedi. Be hiç şaşırmadım. Çünkü kendimi her daim geliştiriyorum ve en iyisi olmayı hedefliyorum. Bir gün dünyanın en iyi yetişkin filmlerinde ben oynayacağım. Bunun için çok çabalıyorum. Başaracağıma eminim. Bir çok seks kasedimi şimdiden yurt dışına yolladım. Keşif edildiğim zamana kadar benimle ilişki yaşamanın tadını çıkarın

Hedeflerim oldukça büyük. İstediğim yere ulaşmak için ilk başlangıç olan yeri Konak oldu. Burada ki kızlarla çok iyi anlaşıyorum. Onlar bana hiç karışmıyorlar. First leydi gibi takılıyorum. Fiyat konusunda onlardan daha pahalıyım. Çünkü günde 5 kişiden fazlasını almıyordu. Zaten işim akşam 5 demeden bitiyor. Bu yüzden hepsi de benimle iyi geçiniyor. Hem bana hem de güzelliğime saygı duyuyorlar. Burada sadece Rus kadınlarıyla anlaşamıyorum. Sayıları oldukça az. Hiç bir şekilde muhatap olmuyorum. Belkide kendilerini bana rakip gördükleri için beni sevmiyorlar. Her neyse zaten bu beni pek fazla ilgilendirmiyor.

Ben bu kadar güzelim diye yanıma gelen erkeğin çok yakışıklı olmasını beklemiyorum. Yaş sınırlandırması yoktur. İsteyen herkes çıkıp gelebilir. Sonuçta herkesin seks yapmaya hakkı var. Tabi, ücreti peşin olarak ödemesi gerekir. Sonuçta parayı veren düdüğü çalar. Kaldığım yer çok elit. Pansiyon tarzı olmasına rağmen sizden ekstra ücret almıyorum. Konak çevresinin en güzel yeri diyebilirim. Tabi ki bende en alımlı kızıyım. Böyle bir yerde böyle bir kızla birlikte olmak için hemen aramalı yada mesaj atmalısınız.

 

Etiket yok

22 gösterim, 1 gün

  

İlan ID: Yok